Tottenham v prestrelke nestačil na Barcelonu (VIDEO)

tottenham-barcelona

Barcelona aj vďaka dvom zásahom Lionela Messiho nakoniec porazili Tottenham 4:2. Katalánci plným bodovým ziskom stoja na čele tabuľky, oproti tomu Spurs sa postupové vyhliadky vzďaľujú.

Barcelona si podmanila Wembley už od samého začiatku. Neubehlo ani 120 sekúnd a Tottenham prehrával. Lionel Messi našiel skvelou kolmicou rozbehnutého Jordiho Albu, ten využil nepochopiteľné zaváhanie brankára Llorisa, prihral Coutinhovi, ktorý z hranice pokutového územia zakončoval do úplne prázdnej brány.

Ešte v prvom polčase Barcelona navýšila svoje vedenie, Ivan Rakitić z 21 metrov úchvatne napálil z halfvoleja priamo do ľavého horného rohu Llorisovej brány. Nádej pre Tottenham vykresal Harry Kane, ktorý znížil na rozdiel jedného gólu. Lenže o necelé štyri minúty zauradoval Lionel Messi a vrátil Barcelone dvojgólové vedenie.

Tottenham sa zásluhou Lamely vrátil do zápasu, ale nebol to nik iný ako Messi, ktorý v závere rozhodol o výhre 4:2.