Tottenham prišiel o bod v nastavenom čase. Škriniar zastavil Kanea. (VIDEO)

tottenham-vs-inter

Futbalisti Interu Miláno porazili v záverečných minútach zápasu v 1. kole B-skupiny Ligy majstrov 2018/2019 Tottenham Hotspur 2:1. Milan Škriniar v základnej zostave Internazionale.

Trojnásobný víťaz milionárskej súťaže Inter zdolal Tottenham Hotspur 2:1. Behom šiestich minút dokázali vyrovnať a vyhrať zápas. O góly domácich sa postarali Mauro Icardi v 86. a Matias Vecino v druhej minúte nadstaveného času.

Slovenský reprezentačný obranca Milan Škriniar odohral za Inter celý zápas na pravom kraji defenzívy a v 21. minúte dostal žltú kartu.