Severolondýnske derby vyhral Arsenal (VIDEO)

Severolondýnske derby vyhral Arsenal

Severolondýnske derby vyhral Arsenal nad Tottenhamom. zápas plný zvratov, penált a kariet nakoniec vyznel lepšie pre domácich kanonierov, ktorí zvíťazili 4:2.

TIP: Tottenham v prestrelke nestačil na Barcelonu

Severolondýnske derby vyhral Arsenal a preskočil v tabuľke Tottenham

V severolondýnskom derby Arsenal otočil zápas proti Tottenhamu. Diváci videli šesť gólov a dva obraty. Prvý polčas sa skončil 2:1 v prospech Tottenhamu, keď na premenenú penaltu Pierra-Emericka Aubameyanga odpovedali po priamom kope hlavou Eric Dier a taktiež z pokutového kopu Harry Kane.

Lenže po prestávke prišla gólov nadielka „kanonierov“, druhýkrát sa presadil Aubameyang, víťazný gól dal presnou strelou pod brvno spoza šestnástky Alexandre Lacazette a o dve minúty na to ušiel hosťujúcej obrane Lucas Torreira a nezaváhal.

Arsenal Londýn – Tottenham 4:2 (1:2)

Góly: 10. a 56. Aubameyang (prvý z pok. kopu), 74. Lacazette, 77. Torreira – 30. Dier, 34. Kane (z pok. kopu), ČK: 85. Vertonghen (Tottenham) po druhej ŽK

Zdroj: matchat