Kategória: Poháre

Tottenham v prestrelke nestačil na Barcelonu (VIDEO)

tottenham-barcelona

Barcelona aj vďaka dvom zásahom Lionela Messiho nakoniec porazili Tottenham 4:2. Katalánci plným bodovým ziskom stoja na čele tabuľky, oproti tomu Spurs sa postupové vyhliadky vzďaľujú.

Liverpool prehral v Neapole, Hamšík striedal (VIDEO)

neapol-liverpool

Liverpool nestačil na domáci Neapol a domov vracia bez bodov. Postaral sa o to Lorenzo Insigne, ktorý sa trafil pár sekúnd pred koncom.

Manchester United len remizoval s Valenciou (VIDEO)

manchester_united-valencia

Manchester United – FC Valencia sa začal s päťminútovým oneskorením pre zápchy v okolí štadióna Old Trafford. Mourinho je pod veľkým tlakom, pretože tento zápas na domácom ihrisku nezvládli.

Manchester City prehrával už v prvej minúte proti Hoffenheimu (VIDEO)

manchester_city-hoffenheim

Manchester City inkasoval gól už v 43. sekunde zápasu, ale ani to nezastavilo anglický tím aby Hoffenheimu ukoristil dôležité víťazstvo a prvé body do základnej skupiny F.

FC Chelsea na Anfield Road predviedla skvelý obrat (video)

chelsea-hazard

FC Chelsea predviedla skvelý obrat proti Livepoolu, keď 10. minút pred koncom ešte prehrávala na Anfield Road. Hrdinom zápasu bol Hazard.

Manchester United vypadol z ligového pohára (video)

manchester-united-derby-county

Manchester United nečakane vypadol v treťom kole anglického Ligového pohára s druholigovým Derby, ktoré pod vedením manažéra Franka Lamparda na Old Trafford uhrali remízu 2: 2 a potom zvíťazilo 8: 7 v penaltovom rozstrele.

Chelsea vstúpila do EL výhrou (Video)

paok-chelsea-el

Šiesty zápas, šiesta výhra. Maurizio Sarri pokračuje v Chelsea vo fantastickej forme. V Solúne to nebol pekný futbal, ale povinné tri body putujú na konto Blues. Už v siedmej minúte rozhodol po jednej z tých podarenejšia akcií Willian.

Lyon šokoval Manchester City (VIDEO)

manchester-city-vs-lyon

Takto si jeden z favoritov na titul Ligy majstrov vstup do súťaže ani nepredstavoval. Manchester City hneď na úvod milionárskej súťaže prehral a to dokonca na domácej pôde, kde len márne doťahoval dvojgólový náskok francúzskeho Lyonu.

Tottenham prišiel o bod v nastavenom čase. Škriniar zastavil Kanea. (VIDEO)

tottenham-vs-inter

Futbalisti Interu Miláno porazili v záverečných minútach zápasu v 1. kole B-skupiny Ligy majstrov 2018/2019 Tottenham Hotspur 2:1. Milan Škriniar v základnej zostave Internazionale.

FC Liverpool porazilo PSG. Reds majú nového hrdinu (VIDEO)

fc-liverpool-firminho

Päť gólov a drámu až do záverečných sekúnd priniesol utorňajší megašláger skupiny C futbalovej Ligy majstrov medzi FC Liverpool a Parížom St. Germain.

FA Cup: Chelsea – Manchester United 1:0 (video)

Manchester-United-vs-Chelsea

Highlihgts anglickeho pohára FA Cup, medzi Chelsea – Manchester United. Futbalisti Chelsea získali v sobotu prestížny Pohár FA (FA Cup) po tom, ako vo finále vo Wembley zdolali Manchester United 1:0.