Kategória: MS BRAZILIA 2014

MS vo futbale: Očakávané finále, predpokladané zostavy a história

nemecko_vs_argentina

Dvaja absolútny kandidáti na titul sa vo finále MS vo futbale stretnú v priamom súboji zoči-voči. Vo finále sa stretnú reprezentácie Nemecka a Argentíny.

MS vo futbale: Holandania skončili tretí, Brazília neuspela

Brazil_vs_holland

O tretie mieste na MS vo futbale zabojoval výber Brazílie, proti tímu Holandska. Brazília vypadla v súboji s Nemeckom a Holandsko prehralo s Argentínou.  

MS vo futbale: Finále Argentína s Nemeckom, Brazília s Holadskom o tretie miesto

holland_vs_argentina

Na MS vo futbale sme spoznali aj druhého finalistu. V súboji o miestenku do finále vyhrala Argentína nad Holandskom. Nemci siedmymi gólmi vyradili domácu Brazíliu.

MS vo futbale: Argentína vyzve Belgicko a Holandsko zase Kostariku

arg_vs_bel

Dnes sa rozhodne o ďalších semifinalistoch, ktorí postúpia do bojov na MS vo futbale. Budú to favoriti Argentína, Holandsko, alebo sa dočkáme prekvapenia?

MS vo futbale: Nemecko sa v semifinále stretne s Brazíliou

bra_vs_col

Na MS vo futbale sú známi dvaja semifinalisti, Nemecko porazilo Francúzsko a Brazília si postrážila vedenie nad Kolumbiou.

MS vo futbale: Ako bude vyzerať ďalší priebeh šampionátu?

Optimized-world-cup-2014-wallpaper5

Už len posledných osem tímov zostalo na MS vo futbale a začína štvrťfinále. V ňom sa bude opäť bojovať, štyri tímy pôjdu domov a ostatní zabojujú o finále.

MS vo futbale: Argentína a Belgicko s víťazstvami až v predĺžení (video)

argentina_vs_switzerland_flags

Včera sa na MS vo futbale odohrali posledné osemfinálové zápasy, Argentína proti Švajčiarsku a posledný štvrťfinalista vzišiel zo súboja Belgicka s Američanmi.

MS vo futbale: Francúzsko porazilo Nigériu, Nemecko až v predĺžení Alžírsko (video)

france_vs_nigeria_flags

Osemfinále na MS vo futbale včera pokračovalo zápasmi Francúzsko proti Nigérii a Nemecko vs Alžírsko. Alžírčania sú prekvapeným, ale favoriti vyhrali.

MS vo futbale: Holandsko vs Čile, Kostarika proti Grécku (video)

holland_vs_mexico_flag

Včera sa odohrali na MS vo futbale ďalšie osemfinálové zápasy, v ktorých nastúpili Holandania proti Mexiku a v druhom zápase vyzvalo Grécko Kostariku.

MS vo futbale: Brazília vs Čile, Kolumbia porazila Uruguaj (video)

brazil_vs_chile_flags

Začalo sa osemfinále na MS vo futbale a prvý zápas odohrala Brazília proti Čile. Potom sa opäť odohral Juhoamerický zápas medzi Kolumbiou a Uruguajom.

MS vo futbale: Belgicko sa stalo víťazom skupiny, postupuje aj Alžírsko (video)

islam-slimani_alzirsko_goool_vs_rusko_ms2014_reuters (2)

Belgicko sa stalo na MS vo futbale víťazom skupiny H, keď vyhralo posledný zápas v skupine nad Kóreou. Postup do osemfinále si remízou vydrelo aj Alžírsko.