Manchester United prehral tretí zápas v rade

david_moyes_sad

Manchester United prehral tretí zápas v rade od roku 2001. Teraz prehral so Sunderlandom, ktorý vyradil Chelsea, opäť sa postaral o ďalší šokujúci výsledok v Capital One Cupe a majú tak lepšiu pozíciu pred zápasom na Old Trafforde.

 

 

Sunderland naďalej šokuje v pohárovej súťaži a to aj napriek tomu, že sa im v Premier League vôbec nedarí a a momentálne okupujú posledne miesto tabuľky. Vo včerajšom zápase s Manchester United zabudli na trápenie v lige a porazili majstra Premier League. V druhom polčase rozhodol o víťazstve Čiernych Mačiek penaltou Fabio Borini. Avšak sa hovorí o spornej penalte, keď údajne fauloval Tom Cleverley Adama Johnsona a rozhodca Andre Marriner ukázal na biely bod.

Sunderland sa ujal vedenia vlastným gólom Ryana Giggsa, ale podarilo sa im vyrovnať zásluhou Nemanju Vidica. Potom však nastala situácia, ktorá rozhodla zápas v prospech Sunderlandu. Ten nevyhral z 21 vzájomných zápasov s Manchesterom United od roku 2000 ani jeden až do včerajšieho dňa.

Prísnym rozhodnutím neboli rozzúrení len hráči, fanúšikovia, ale aj tréner David Moyes. Ďalšia prehra prehlbuje trápenie jeho tímu, keď cez víkend prehrali v FA Cupe na domácom trávniku so Swansea a v lige strácajú na vedúci Arsenal už 11 bodov.

Manchester United bude mať čo odčiniť hneď túto sobotu proti Swansea, potom 22. januára odohrajú druhý semifinálový zápas so Sunderlandom, ale ešte pred týmto zápasom ich 19. januára v šlágri kola otestuje londýnska Chelsea.

Sunderland vs Manchester United (góly)