Liga Majstrov: Štvrťfinále (1-2.4.) + promo videá

Champions-League-Logo-800_2538698

V utorok a stredu sa odohrajú prve štvrťfinálové zápasy najlepšej pohárovej sútaže na svete, ktorou Liga Majstrov bezpochyby je. Ako si poradia zástupcovia z Anglicka  Manchester United a Chelsea v lige šampiónov?
 

 

Liga Majstrov má dvoch anglických zástupcov, ktorými sú Manchester United a londýnska Chelsea. United sa pokúsia o najväčšie prekvapenie v tejto sezóne, keď sa svojou hrou budú snažiť vyradiť nezastaviteľnú mašinériu menom Bayern Mníchov. Zverenci Pepeho Guardiolu majú už istý titul v domácej sútáži a teraz sa môžu sústrediť len na Ligu Majstrov. S Manchesterom to tak dobre nevyzerá ako s jeho nemeckým protivníkom a účasť v budúcom ročníku mu môže zaručiť už len titul v milionárskej súťaži.

Chelsea bude čeliť ďalšiemu vážnemu kandidátovi, pre ktorého je Liga Majstrov priorita a s hráčmi resp. peniazmi ktorým PSG disponujú je to patria medzi favoritov. Veď útočníci ako Ibrahimovič, či Cavani vzbudzujú rešpekt u každého obrancu. Za Chelsea pravdepodobne nenastúpi Samuel Eto’o, ktorý si privodil zranenie v zápase proti Arsenalu. Na jeho pozícii by mal od začiatku nastúpiť Fenando Torres, ktorému sa v európskych súťažiach pomerne darí, narozdiel od domácej súťaže.

 

Liga Majstrov kompletné štvrťfinálové zápasy

Utorok 1. Apríla 2014

Barcelona(ESP) Barcelona Atlético Atlético(ESP) 20:45
Man. United(ENG) Man. United Bayern Bayern(GER) 20:45

Streda 2. Apríla 2014

Paris(FRA) Paris Chelsea Chelsea(ENG) 20:45
Real Madrid(ESP) Real Madrid Dortmund Dortmund(GER) 20:45

Promo video Barcelona vs Atletico MadridPromo video Paris St-Germain vs FC Chelsea

Promo video Manchester United vs Bayern MunichPromo video Real Madrid vs Borussia Dortmund