Liga Majstrov: Osemfinále (25.-26.2.) + promo video Galatasaray vs Chelsea

champions_league_2

V utorok a stredu sa odohrajú ďalšie štyri osemfinálové zápasy najlepšej pohárovej sútaže na svete, ktorou Liga Majstrov bezpochyby je. Čakajú nás zaujímave zápasy a bude sa na čo pozerať.

 

Liga Majstrov má na programe ďalšie zápasy a v nich sa predstavia aj ďalší dvaja zástupcovia z Anglicka, ktorí túto sútaž už vyhrali. Manchester United odohrá svoj prvý zápas na horúcej gréckej pôde Olympiacosu. Cez víkend vyhrali na juhu Londýna nad Crystal Palace rozdielom dvoch gólov, keď sa presadili Van Persie a Rooney. Posledný menovaný, ako už bolo v novinách spomínané, predĺžil s klubom zmluvu ktorá mu zabezpečí 300-tisic týždenne. Manchester poskočil na 6. priečku a ich prioritou je dostať sa do 4. miesta. Olympiakos vyhral cez víkend zápas na Kréte 4:0 a neohrozene kraľuje v gréckej lige a Liga Majstrov pre budúci rok, by v tomto klube chýbať nemala.

Horúce minúty na horúcej pôde čaká aj Chelsea, ktorá cestuje do Istanbulu. Čeliť bude domácemu Galatasaray, v ktorom hrá ich bývala hviezda Didier Drogba. Ten bude narážať na odpor svojich bývalych spoluhrácov a budú to určite emotívne minúty nie len pre neho. Galatasaray vedie v Anglicku známy tréner Roberto Mancini a ďalšou superhviezdou v tíme je Wesley Sneijder. Galatasaray vyhral súboj o druhú priečku nad Besiktasom 1:0 a na vedúci Fenerbahce stráca 4.body. Chelsea sa zatiaľ v domácej súťaži drží na prvej priečke a to vo víkendovom zápase s Evertonom zariadil kapitán John Terry, ktorý strelil jediný gól zápasu až v 93. minúte.

Liga Majstrov zápasy 25.-26.2.

25.2. Zenit(RUS) Zenit Dortmund Dortmund(GER) 18:00
25.2. Olympiacos(GRE) Olympiacos Man. United Man. United(ENG) 20:45
26.2. Galatasaray(TUR) Galatasaray Chelsea Chelsea(ENG) 20:45
26.2. Schalke(GER) Schalke Real Madrid Real Madrid(ESP) 20:45

Liga Majstrov promo video Galatasaray vs Chelsea