Liga majstrov: Manchester United – Sevilla 1:2 (video)

liga_majstrov_2018

Highlights Ligy majstrov medzi Manchester United – Sevilla na premier-league.sk. Prvé stretnutie v Španielsku sa skončilo bezgólovou remízou 0:0.

FC Sevilla si postup do štvrťfinále Ligy majstrov zaslúžila! Slabý výkon od Manchester United, ktorý začal hrať až vtedy, keď bolo neskoro. O všetkom sa rozhodlo za desať minút, rozdielovým hráčom bol Wissam Ben Yedder, ktorý po dvoch minútach od svojho príchodu na trávnik prekonal de Geu po prvýkrát. Francúzovi potom stačili ďalšie štyri minúty na druhý gól v sieti United. Manchester síce skorigoval stav po góle Lukakua z 84. minúty, záverečný tlak už iný presný zásah nepriniesol.

Znie to naozaj neuveriteľne, no Manchester United je v play-off najprestížnejšej klubovej súťaže prvýkrát od roku 2014. Vtedy skončili na inom titanovi, Bayern Mníchov ich vyradil po celkovom skóre 4:2 v štvrťfinále.

Zverenci Josého Mourinha zvíťazili v skupine A s náskokom troch bodov pred druhým Bazilejom. Práve švajčiarsky celok zamotal celú situáciu v skupine, keď v domácej odvete vyhral nad United a zneistil tak anglického giganta. Všetko ale poistilo víťazstvo nad CSKA Moskva 2:1 z piateho decembra. Manchester United tak so ziskom 15 bodov a vysoko aktívnym skóre 12:3 postúpil do vyraďovacej časti z prvého miesta.

Manchester United – Sevilla 1:2 (0:0)

Manchester United: de Gea – A. Valencia (C) (77. Mata), Smalling, Bailly, Young – Fellaini (60. P. Pogba), N. Matić – Lingard (77. Martial), Alexis Sánchez, Rashford – R. Lukaku.
Náhradníci: Romero – Darmian, Lindelöf, Mata, McTominay, P. Pogba, Martial.
FC Sevilla: S. Rico – Mercado, Kjaer, Lenglet, Escudero (C) – N’Zonzi, Banega – Sarabia, F. Vázquez (87. Pizarro), Correa (89. Geis) – Muriel (72. Ben Yedder).
Náhradníci: Soria – Ben Yedder, Geis, Pizarro, Pareja, Nolito, Arana.

Liga majstrov: Manchester United – Sevilla video

Naša stránka slúži ako automatický vyhľadávač odkazov tretích strán. Obsah, nie je umiestnení na našich stránkach, ale je na neho iba presmerované, podobne ako napríklad vyhľadávač Google. Na našom webe sa nachádzajú iba odkazy na servery tretích strán, takže žiadnym spôsobom neporušujeme zákon. Obsah stránok má iba informační charakter.