Liga Majstrov: Liverpool FC – FC Porto 0:0 (video)

liverpool_vs_porto

Sledujte krátky záznam zo zápasu Ligy Majstrov medzi Liverpool FC – FC Porto na premier-league.sk. O postupujúcom bolo už prakticky rozhodnuté, Liverpool v Porte vyhral 5:0.


Liverpool urobil rozhodujúci krok už v prvom zápase v Portugalsku, kde vyhral vysoko nad FC Porto 5:0. Na Anfielde im k postupu stačila aj bezgólová remíza.

Liverpool sa na zápas naladil výborne, keď obidva zápasy v domácej lige vyhral. Konkrétne odohrali dva domáce zápasy, keď porazili West Ham 4:1 a Newcastle 2:0. Všetci traja spomínaní strelci sú v prvej štvorky najlepších strelcov, keď sa na druhom mieste zohrieva Firminho so 7 gólmi. Liverpool je v Premier League na treťom mieste.

Liverpool FC – FC Porto 0:0

Liverpool FC: Karius – Joe. Gomez, Matip, Lovren, A. Moreno – Can (80. Klavan), Henderson, Milner – Mané (73. M. Salah), Firmino (61. Ings), Lallana.
Náhradníci: Mignolet – Alexander-Arnold, Klavan, Oxlade-Chamberlain, Ings, V. van Dijk, M. Salah.
FC Porto: Casillas – Maxi Pereira, Felipe, D. Reyes, Dalot – B. Costa, Ó. Torres, A. André (62. S. Oliveira), J. M. Corona – Aboubakar (80. Paciência), Waris (68. R. Pereira).
Náhradníci: J. Sá – R. Pereira, Paciência, Brahimi, S. Oliveira, Otávio.
Rozhodca: Zwayer – Schiffner, Achmuller (všetci GER)


Liga Majstrov: Liverpool FC – FC Porto video
Naša stránka slúži ako automatický vyhľadávač odkazov tretích strán. Obsah, nie je umiestnení na našich stránkach, ale je na neho iba presmerované, podobne ako napríklad vyhľadávač Google. Na našom webe sa nachádzajú iba odkazy na servery tretích strán, takže žiadnym spôsobom neporušujeme zákon. Obsah stránok má iba informační charakter.

Ďakujeme za pochopenie.