Liga Majstrov: FC Bazilej 1893 – Manchester City video

basel_vs_manchester_city

Sledujte krátky záznam zo zápasu Ligy Majstrov FC Bazilej 1893 vs. Manchester City naživo na premier-league.sk.Oba tímy proti sebe ešte nikdy v histórií nenastúpili a tak to bude teda dvojzápasová premiéra. Zabudne Manchester City na minuloročné vypadnutie s Monacom a dostane sa v Lige Majstrov konečne cez štvrťfinále?

FC Bazilej 1893 – Manchester City 0:4 (0:3)

Góly: 14. Gündoğan, 18. B. Silva, 23. Agüero, 53. Gündoğan

Zostavy:

FC Bazilej 1893: Vaclík – Lacroix, Xhaka, Suchý (C) – Lang, Frei, Serey Dié, B. Riveros – M. Elyounoussi (85. Bua), Stocker (71. Al. Ajeti) – Oberlin
Manchester City: Ederson – Walker, Kompany (C), Otamendi, Delph – De Bruyne (63. Silva), Fernandinho, Gündoğan – B. Silva, Agüero (86. Danilo), Sterling (57. Sané)

Liga Majstrov: FC Bazilej 1893 – Manchester City videoNaša stránka slúži ako automatický vyhľadávač odkazov tretích strán. Obsah, nie je umiestnení na našich stránkach, ale je na neho iba presmerované, podobne ako napríklad vyhľadávač Google. Na našom webe sa nachádzajú iba odkazy na servery tretích strán, takže žiadnym spôsobom neporušujeme zákon. Obsah stránok má iba informační charakter.

Ďakujeme za pochopenie.