Liga majstrov: Barcelona – Chelsea 3:0 (video)

barcelona_vs-chelsea_2018

Sledujte video zaznam Ligy majstrov medzi FC Barcelona – Chelsea FC naživo na premier-league.sk, zápas začína o 20:45. Prvé stretnutie v Londýne sa skončilo remízou 1:1.

Barcelona vstúpila do tohto stretnutia naozaj výborne, keď už v tretej minúte otvoril skóre stretnutia Messi. Ten mal následne prsty aj v druhom presnom zásahu domácich, keď prirpavil gólovú prihrávku Dembèlému, ktorý skóroval v 20. minúte. Hostia sa potom dokázali pozbierať, ale zahodili jednu dobrú príležitosť a v závere prvého dejstva zachránila domácich tyčka.

V druhom polčase napokon domáci pridali ešte jeden gól, hviezdou zápasu sa teda stáva Lionel Messi, ktorý dal dnes dva góly a na jeden prihral. FC Barcelona postupuje do štvrťfinále.

FC Barcelona – Chelsea FC 3:0 (2:0)

Góly: 3. Messi, 20. O. Dembèlé, 63. Messi

FC Barcelona: ter Stegen – Roberto, Piqué, Umtiti, Alba – O. Dembèlé (66. Aleix Vidal), Rakitić, Busquets (61. A. Gomes), Iniesta (C) (56. Paulinho) – Messi, L. Suárez.
Náhradníci: Cillessen – Paulinho, Digne, A. Gomes, Alcácer, Vermaelen, Aleix Vidal.
Chelsea FC: Courtois – Azpilicueta (C), Christensen, Rüdiger – Moses, Fàbregas, Kanté, Alonso – Willian, Giroud (67. Morata), E. Hazard (82. Pedro).
Náhradníci: Caballero – Bakayoko, Cahill, Morata, Scott, Pedro, Zappacosta.

Liga majstrov: FC Barcelona – Chelsea FC video

Naša stránka slúži ako automatický vyhľadávač odkazov tretích strán. Obsah, nie je umiestnení na našich stránkach, ale je na neho iba presmerované, podobne ako napríklad vyhľadávač Google. Na našom webe sa nachádzajú iba odkazy na servery tretích strán, takže žiadnym spôsobom neporušujeme zákon. Obsah stránok má iba informační charakter.