Liga Majstrov: Chelsea vs Atletico Madrid (promo video)

champions_league_2

Dnes sa rozhodne o druhom finalistovi Ligy Majstrov a bude to Chelsea alebo madridské Atletico, kto bude celiť vo finále najlepšej pohárovej súťaže na svete proti Realu Madrid.

Prvý semifinálový zápas medzi Atleticom a Chelsea nám veľa nenapovedal o tom, kto má bližšie do finále. Chelsea v Madride udržala bezgólovú remízu a rozhodne sa dnes na Stamford Bridge. Prvým finalistom sa stal Real Madrid, ktorý bez problémov vyradil minuloročného šampióna Bayern Mníchov. Trpký úder pre nemecký tím, ktorý nedokázal proti Bielemu Baletu ani raz skórovať.

Chelsea môže využiť výhodu domáceho prostredia a do zostavy by sa mohol vrátiť kapitán John Terry, ktorý musel minulý týždeň kvôli zraneniu opustiť ihrisko. Ďalším kto sa zapojil do tréningu je najlepší strelec Chelsea Eden Hazard a k dispozícii by mal byt aj Samuel Eto’o. Zaujímavosťou je, že kmeňový brankár Chelsea Thibaut Courtois, ktorý je v Atleticu na hosťovaní sa prvý krát predstaví na Stamford Bridge. Otázny je ešte štart Petra Cecha, ktorý si taktiež ako Terry privodil zranenie v prvom zápase, ale včera sa zapojil s tímom do tréningového procesu. Precízna obrana a elitný útočník Diego Costa. Kto z nich bude úspešnejší? Rozhodcom dnešného zápasu bude talian Nicola Rizzoli.

Liga Majstrov Chelsea vs Atletico Madrid promo video