Liga Majstrov: Arsenal stratil trojgólové vedenie

wenger_angry2

Liverpool prehral s Realom Madrid aj druhý zápas a Arsenal nepochopiteľne stratil pohodový náskok 3:0 s Anderlechtom. Aj toto je Liga Majstrov.

Liverpool nenašiel recept ani po druhý raz na Real Madrid a na San Bernabeu prehral 0:1. Jediný gól zápasu strelil po perfektom pase od Marcela Karim Benzema. Real si tak víťazstvom zaistil istý postup do osemfinále. Liga Majstrov bude pokračovať ďalšími zápasmi aj v tejto skupine o dva týždne.

Real Madrid – Liverpool 1:0 (1:0)

Góly: Benzema (27.)

Žlté karty: Rodríguez, Ramos, Marcelo – Škrtel

Real: Casillas, Arbeloa (83. Nacho), Varane, Ramos, Marcelo, Kroos, Modrić, Rodríguez (62. Bale), Isco, Ronaldo, Benzema (87. Hernández)
Liverpool: Mignolet, Manquillo, Škrtel, Touré, Moreno, Lucas (69. Gerrard), Can (75. Coutinho), Allen, Lallana, Marković (69. Sterling), Borini

Arsenal stratil vo včerajšom zápase s Aderlechtom krásne a pohodlné vedenie 3:0, keď do 60-tej minúty zápasu to vyzeralo že už je prakticky o víťazovi rozhodnuté. Liga Majstrov je nevyspytateľná súťaž a belgickému tímu sa podarilo pol hodinu pred koncom znížiť a dokonca v 90-tej minúte dostať svojich fanúšikov do varu, keď vyrovnali na Emirates Stadium na 3:3.

Arsenal – Anderlecht 3:3 (2:0)

Góly: Arteta (25. z penalty), Sánchez (29.), Oxlade-Chamberlain (58.) – Vanden Borre (61. a 73. z penalty), Mitrović (90.)

Žlté karty: Monreal – Kljestan, Mitrović, Vanden Borre

Arsenal: Szczesny, Chambers, Mertesacker, Monreal, Gibbs, Arteta (62. Flamini), Ramsey, Oxlade-Chamberlain (81. Rosický), Sánchez, Cazorla, Welbeck (82. Podolski)
Anderlecht: Proto, Vanden Borre, Mbemba (54. Dendoncker), Deschacht, Acheampong, Kljestan, Tielemans, Najar, Praet, Conte (45. Kawaya), Cyriac (62. Mitrović)

Liga Majstrov pokračuje dnešnými zápasmi a ďalšie kolo sa bude hrať 25. a 26. novembra.