Lampard zostáva v Manchester City do konca sezóny

frank_lampard_city

Úradujúci šampión Manchester City si ponechá na hosťovaní skúseného záložníka Franka Lamparda do konca sezóny a tak Angličan nestihne nový ročník MLS.

 

Bývalý stredopoliar Chelsea Frank Lampard odišiel cez leto z londýnskeho klubu do americkej MLS, ale anglickú Premier League ešte neopustil, pretože momentálne hosťuje v Manchester City. O zotrvanie skúseného záložníka v tíme šampióna Manchester City sa špekulovalo už dlhšie a teraz sa obe strany dohodli na predĺžení hosťovania až do konca tejto sezóny. Frank Lampard je kmeňovým hracom klubu New York City, ktorý ma rovnakých majiteľov ako Manchester City, takže k žiadnemu veľkému rokovaniu asi nedošlo.

” Frank je hviezda a nie je prekvapenie, že Manchester City si ho cení v každom zápase. Do New Yorku sa tiež teší, príde k nám rozohraný na špičkovej úrovni.” komentoval predĺženie hosťovania riaditeľ New Yorku Claudio Reyna

36 ročný Frank Lampard v tejto sezóne nastúpil za Manchester City v sedemnástich zápasoch a šesť krát dokázal prekonať brankára súperov, dokonca strelil gól aj svojim bývalým spoluhráčom z Chelsea. K dispozícii bude taktiež vo štvrtkovom  stretnutí proti Sunderlandu.