Jermain Defoe sa vracia do Premier League

defoe

Bývalý anglický reprezentant Jermain Defoe sa vracia naspäť do Premier League, nie však do svojho bývalého klubu Tottenhamu, ale posilní Sunderland.

32-ročný Defoe prešiel lekárskou prehliadkou v Sunderlande a už zostava len doladiť formality s MLS. Angličan sa po roku strávenom v Toronte FC vracia späť do Premier League a stal sa cenenou posilou Sunderlandu, s ktorým podpísal 3,5 ročný kontrakt. Opačným smerom cestuje Jozi Altidore, ktorý sa ani po druhý krát nedokázal presadiť v Premier League po svojom príchode k  Black Cats z Alkmaaru za 6,5 miliónov libier.

Dafoe sa cíti v skvelej forme a verí ze nepatrí do starého železa a chce Sunderlandu pomôcť. Vo štvrtok bez problémov prešiel zdravotnou prehliadkou a nadobudnúť skvelú formu mu pomohol Tottenham, s ktorým posledné dni trénoval. ” Všetci vedia ako mám rád anglický futbal. Stále cítim, že mám čo ponuknut. Ľudia se možno už pozerajú na môj vek, ale snažím se o seba starať a snáď to dokážem svojimi výkonmi.” povedal Dafoe.

Jermain Dafoe by sa mohol objaviť v základe Sunderlandu už tento víkend a mohol by nastúpiť proti svojmu bývalému tímu Tottenhamu.