Gus Poyet pred zápasom Sunderland vs Southampton

gus-poyet-sunderland

Trénerovi Sunderlandu Gusovi Poyetovi, zrušenie stredajšieho zápasu s Manchestrom City narušilo jeho plány v zostave. Na zajtrajší zápas 5. kola FA Cupu Sunderland vs. Southampton, dostane prednosť nová posila.

 

 

Uruguajský tréner Sunderland-u Gus Poyet je rozhodnutý zamávať zostavou a zmeniť plány, ktoré pripravoval na zajtrajší zápas. Za toto všetko môže anglické počasie, pre ktoré sa zrušil stredajší zápas medzi Manchestrom City a Sunderlandom. Čiernym Mačkám sa v pohároch skvelo darí, veď sa dostali do 5. kola v FA Cupe a do finále ligového pohára, ktoré si zahrajú vo Wembley proti Manchestru City. Za zmienku je treba pripomenúť, že ešte predtým ako sa dostali do tohto finále vyradili tímy, ako Chelsea a Manchester United.

V zajtrajšom zápase by sa mal objaviť aj argentínsky útočník Nacho Socco, ktorý prišiel do Sunderlandu za 4 milióny libier z brazílskeho Internacionalu.

“Zrušenie zápasu so City ma prinútilo zmeniť zostavu a bude to iný tím ako ktorý som mal v pláne. Giacchy potrebuje hrať a Nacho po prvý krát ochutná, ako chutí anglicky futbal. Od novembra závodne nehral, tak potrebuje hrať a my mu pomôžeme .Som si istý, že prvých 10 minút si bude myslieť. Ó môj bože, čo sa tu deje? V budúcnosti ho budeme potrebovať, takže je dobré že hrá. ” vyjadril sa Gus Poyet k zajtrajšiemu zápasu.