Kategória: Futbalový bulvár

Futbalové špekulácie Premier League (08.02.15)

premier-league-bulvar-5

Paul Pogba mi mohol v City nahradiť oporu tímu. Van Gaal dohovára svojim hráčom a Song by rád zostal v Londýne. Krátke futbalové špekulácie z anglickej Premier League.

Futbalové špekulácie Premier League (11.12.14)

premier-league-bulvar-5

Do United sa možno vráti bývalý hráč. Arsenal a Liverpool máju záujem o hráča z Barcelony. Krátke futbalové správy z anglickej Premier League.

Futbalové špekulácie Premier League (24.11.14)

premier-league-bulvar-5

United chcú urobiť výmenu s Bayernom a Moyes mal premiéru v Španielsku aj s roztrhnutými nohavicami (foto). Krátke futbalové správy z anglickej Premier League.

Futbalové špekulácie Premier League (22.11.14)

premier-league-bulvar-5

Petr Čech má stále viacej nápadníkov. Rodgers a Mourinho hľadajú mladých talentovaných útočníkov. Krátke futbalové správy z anglickej Premier League.

Futbalové špekulácie Premier League (9.11.14)

premier-league-bulvar-5

David Moyes má možno nový job a Hummels chce do Premier League. Gerard Pique odmietne United. Krátke futbalové správy z anglickej Premier League.

Futbalové špekulácie Premier League (13.10.14)

premier-league-bulvar-5

David De Gea by mohol nahradiť hviezdneho brankára. Mesut  Ozil chce opustiť Premier League. Krátke futbalové správy z anglickej Premier League.

Futbalové špekulácie Premier League (30.9.14)

premier-league-bulvar-5

Everton chce za Rossa Barkleyho 50 miliónov libier. Joe Hart už nechce pustiť Willyho Caballera do brány. Krátke futbalové správy z anglickej Premier League.

Futbalové špekulácie Premier League (16.9.14)

premier-league-bulvar-5

United máju pripravenú ponuku na návrat pre CR7. O Lavezziho má záujem vicemajster Premier League. Krátke futbalové správy z anglickej Premier League.

Futbalové špekulácie Premier League (17.8.14)

premier-league-bulvar-5

Manchester United a Chelsea majú záujem o obrancu Ríma. Tottenham urobí tretiu ponuku na Schneiderlina. Krátke futbalové správy z anglickej Premier League.

Futbalové špekulácie Premier League (13.8.14)

premier-league-bulvar-5

Manchester United chce získať obrancu Ajaxu, Arsenal chce stredopoliara z Newcastlu. Krátke futbalové správy z anglickej Premier League.

Futbalové špekulácie Premier League (4.8.14)

premier-league-bulvar-5

Mario Balotelli asi neprestúpi do Liverpoolu, naopak obranca Porta ma blízko do Man City. Krátke futbalové správy z anglickej Premier League.