Futbalové špekulácie Premier League (13.8.14)

premier-league-bulvar-5

Manchester United chce získať obrancu Ajaxu, Arsenal chce stredopoliara z Newcastlu. Krátke futbalové správy z anglickej Premier League.

Manchester United je blízko podpisu holandského obrancu Daleya Blinda. Ak chce United priviesť zadáka do Premier League, musí zaplatiť Ajaxu 20 miliónov libier.

Southampton sa dohodol na príchode írskeho útočníka Shana Longa z Hullu. Juhoanglický klub bude tento hráč stáť 12 miliónov libier.

Krídelník Manchestru United Wilfried Zaha, by sa mohol vrátiť cez leto do svojho bývalého klubu Crystal Palace na hosťovanie.

Tréner Arsenalu Arsene Wenger sa chystá urobiť ponuku na stredopoliara Newcastlu United Cheicka Tioteho, ktorý by vyšiel Gunners na 8 miliónov libier.

Gunners po odchode Vermealena hľadajú obrancu, ktorý by mohol zastúpiť Pera Mertesackera a Laurenta Koscielnyho v obranných radoch. Vyvoleným by mohol byť obranca Olympiakosu Kostas Manolas.

Duo z Premier League Everton a Southampton súperia o krídelníka Parmy Jonathana Biabianyho.

Ďalším Argentínčanom ktorý by mohol hrať v Premier League je Marcos Rojo, o ktorého sa začal zaujímať Manchester United.

Tréner Mexika Miguel Herrera si myslí, že ak chce Javier Hernandez pravidelnejšie hrávať mal by Manchester United cez leto opustiť.

Francúzsky klub Metz chce podať stažnosť na UEFA, po tom čo sa dohodol s West Hamom na prestupe Diafra Sakhu, avšak k transferu hráča nedošlo.

Kolumbijský reprezentant Carlos Sanchez by mal priletieť do Birmighamu, aby sa podrobil lekárskej prehliadke. Aston Villa by v prípade prestupu mala zaplatiť Elche  za hráča 4,5 milióna libier.

Southampton by mal opustiť poľský brankár Arthur Boruc, ktorý po príchode Frasera Fostrera stratil v tíme pozíciu brankárskej jednotky.

A na záver z Premier League…

Tréner Liverpoolu Brendan Rodgers vyhlásil, že predsezónna forma 19-ročného Raheema Sterlinga mu pripomína Lionela Messiho.