Futbalové špekulácie Premier League (4.2.)

premier-league-bulvar-5

Arsene Wenger by chcel priviesť Balloteliho naspäť do Premier League. Zenit ma záujem o hráča Arsenalu a Lambert ostane v Aston Ville. Krátke futbalové správy z anglickej Premier League.

 

 

Ruský Zenit Petrohrad pripravuje ponuku na obrancu Arsenalu Thomasa Vermaelena, ktorý má neistú pozíciu v klube.

Manchester United zvažuje letný nákup stredopoliara Williama Carvalha a poslalo skautov sledovať hráča na zápasy Sportingu Lisabon.

Jack Rodwell sa pripravoval na návrat do svojho bývalého klubu Evertonu, ale tomuto prestupu zabránilo FC Porto, ktoré sa nedohodlo s Manchestrom City na prestupe Fernanda.

Cardiff sa chce udržať v Premier League a tak posilňuje svoj tím. Teraz vsadilo na 1 miliónového obrancu Getafe Calu, ktorý neodohral ani jeden zápas v La Lige po príchode zo Sevilly.

Bafetimbi Gomis nepoteší Newcastle, pretože hráč sa rozhodol zostať v Lyone.

Aston Villa začala rokovanie s trénerom Paulom Lambertom o novej zmluve. Klub je spokojný s trénerom a chce si poistiť jeho služby, veď doterajšia zmluva mu konči za rok a pol.

Tréner United David Moyes stále počíta so službami Ria Ferdinanda, aj keď hráč doteraz odohral v Premier League len jeden zápas.

John Terry, Frank Lampard a Ashley Cole si budú musieť počkať na nové zmluvy s Chelsea, až do konca apríla.

Podľa riaditeľa Fulhamu Alana Curbishleya, má tréner Rene Meulensteen plnú podporu vedenia.

Predseda Swansea tvrdí, že Michael Laudrup nečelí prepusteniu z pozície trénera, aj napriek šiestim prehrám z ôsmych zápasov.

Tréner Arsenalu Arsene Wenger, chce údajne priviesť Maria Balloteliho naspäť do Premier League.

A na záver…

Záložník Anderson z Manchestru United odišiel v januári na hosťovanie do Fiorentiny a tvrdí, že niekoľko jeho spoluhráčov z United nechcú hrať pod vedením Davida Moeysa.