Futbalové špekulácie Premier League (30.9.14)

premier-league-bulvar-5

Everton chce za Rossa Barkleyho 50 miliónov libier. Joe Hart už nechce pustiť Willyho Caballera do brány. Krátke futbalové správy z anglickej Premier League.

Cristiano Ronaldo vyhlásil, že sa raz vráti do Premier League a jeho srdcovkou je stále Manchester United. Sám hráč však  si myslí, že sa tak môže stať najmenej za dva roky.

Chelsea by chcela získať cez leto stredopoliara z Benfiky Lisabon Anderson Talisca, ktorý svojimi výkonmi zaujal Londýnčanov.

The Blues majú záujem aj o 20 ročného záložníka Evertonu Rossa Barkleyho, ale za toho Toffees požadujú až 50 miliónov libier.

Victor Valdes by sa mohol objaviť v Premier League a o brankára Barcelony, ktorý sa stane voľným hráčom má záujem Liverpool. Terajšia brankárska jednotka v Livepoole Simon Mignolet, je kritizovaný za nie moc presvedčivé výkony a chyby ktoré robí.

Útočník Sampdorie Janov Manolo Gabbiadini je spojovaný s odchodom do niektorého klubu z Premier League.

Manchester United je ochotný ponúknuť naspäť Evertonu Marouaneho Fellainiho a na oplátku by chceli získať opačným smerom stredného obrancu Seamusa Colemana.

Francúzsky útočník Olivier Giroud by mal s Arsenalom podpísať predĺženie zmluvy o ďalšie dva roky.

Tréner Manchestru City Manuel Pellegrini vyzýva útočníka Sergia Aguera, aby dokázal že je najlepší futbalista na svete a môže vyhrať trofej Ballon d’Or.

Brankár Joe Hart z Manchestru City chce odohrať všetky zápasy a nepustiť do brány Willyho Caballera. Anglický reprezentačný brankár vynechal v tejto sezóne len dva zápasy.

Tréner Manchestru United Louis Van Gaal podporil svojho asistenta Ryana Giggsa, že sa môže stať jeho nástupcom na lavičke Red Devils.

Útočník Southamtonu Graziano Pelle si svojimi skvelými výkonmi na začiatku tejto sezóny vyslúžil pozornosť a mohol by byť povolaný no národného tímu Talianska.

A na záver z Premier League…

Tréner Hullu Steve Bruce vyzýva svojich zverencov po porážke s Manchestrom City, aby sa sústredili svoj winless na ďalších päť ligových zápasov.