Futbalové špekulácie Premier League (22.11.)

premier-league-bulvar-5

West Ham plánuje priviesť naspäť do Premier League Forlana. Odíde Balotelli z Milána? Koho chce Chelsea? Krátke futbalové správy z anglickej Premier League.

 

West Ham sa zahráva s myšlienkou priviesť späť do Premier League bývalého hráča Manchesteru United Diega Forlana, ktorý momentálne hráva v brazílskom Internacional.

 
Nový tréner Sunderlandu Gus Poyet sa nestotožnil s hierarchiou klubu, koho by mal v januárovom prestupovom období priviesť do tímu.

Bývalý útočník Manchesteru City Mario Balotelli nechystá návrat do Premier League a ostane v AC Milan. O talianskeho hráča má záujem londýnska Chelsea.

Chelsea je pripravená kúpiť strikera Monaka a Kolumbie Ramadela Falcaa a priviesť hráča do svojho tímu skôr, ako to urobí Real Madrid, ktorý sa taktiež o Falcaa zaujíma.

Obranca Tottenhamu Michael Dawson stále verí, že sa môže dostať do národného tímu Anglicka na Majstrovstvá sveta v Brazílii.

Santi Cazorla bol vzrušený, keď tréner Arsene Wenger oznámil hráčom Arsenalu, že podpísal Mesuta Ozila.

Záložník Tottenhamu Sandro sa vyjadril, že je veľmi dôležité pre jeho tím poraziť v nedeľu Manchester City, ak chcú Sprurs zostať v boji o titul v Premier League.

Tony Pulis by mal byť v piatok predstavený ako nový tréner Crystal Palace a za svojho asistenta by chcel bývalého hráča Eagels Davea Kempa.

Newcastle oživil záujem o Bafetimba Gomisa, o ktorého mali United záujem už v lete, len sa s Lyonom nevedeli dohodnúť na výške odstupného. Hráčovi končí na konci sezóny zmluva a tak sa Newcastle pokúsi útočníka priviesť do Premier League už v januári.

A na záver…

Tottenham si cení Jermaina Defoea na 6,5 milióna libier, toľko by mal zaplatiť nový záujemca. O útočníka majú záujem West Ham a Queens Park Rangers.