Futbalové špekulácie Premier League (18.7.14)

premier-league-bulvar-5

Ak Yaya Toure opustí Manchester City, majú za neho vyhliadnutú náhradu. Hráč Newcastlu potrestaný. Krátke futbalové správy z anglickej Premier League.

Stredopoliar Manchestru City Yaya Toure, odmietol akékoľvek  špekulácie o možnom sťahovaní sa do Manchestru United.

Šampión Premier League Manchester City je pripravený, nájsť si náhradu ak by Toure opustil ich klub. Ako náhradu si za skúseného stredopoliara vyhliadli Rossa Barkleyho z Evertonu.

Crystal Palace sa dohodol na prestupe Fraizer Campbell z Cardiffu a na záložníkovi Tottenhamu Gylfim.

Navrátilec do Premier League QPR dúfa, že sa im podarí podpísať Stevena Caulkera. Oba kluby QPR a Cardiff sa údajne už dohodli na prestupovej čiastke.

Manažér Liverpoolu Brendan Rodgers chce pokračovať v nákupoch a tieto letné výdaje by mohli prekročiť 100 miliónovú hranicu, čo je doteraz najviac v histórii vicemajstra Premier League.

Tréner WBA Alan Irvine tvrdí, že Manchester United kúpou 19 ročného Luka Shawa za 30 miliónov libier, doviedlo ostatné kluby zvýšiť cenu za obrancov.

West Ham učinil ponuku na hosťovanie do Premier League, pre ľavého obrancu z Boca Juniors Emanuela Insua.

Liverpool sa zamýšľa nad kúpou 18 ročného krídelníka PSV Eindhoven Zakaria Bakkalim, ktorého cena by mala byť 8 miliónov libier.

Bývalý útočník Manchestru City Mario Balotelli, sa nechal údajne vyfotiť pred logom Arsenalu. Žeby sa chcel “Super Mario” vrátiť do Premier League a ukazoval sa tak trénerovi Wengerovi?

A na záver z Premier League..

Francúzsky krídelník Hatem Ben Arfa v službách Newcastlu je nahnevaný na svojho zamestnávateľa, že ho neprávom finančne pokarhali kvôli jeho nadváhe. Hráč trvá na tom, že nepribral tukovú ale svalovú hmotu.