Futbalové špekulácie Premier League (13.2.)

premier-league-bulvar-5

Arsenal chce kontroverzného útočníka. Torres súcastou výmenného obchodu a Barcelona má stále záujem o obrancu Luiza.  Krátke futbalové správy z anglickej Premier League.

 

 

Arsene Wenger sa údajne osobne stretol s agentom útočníka Maria Balloteliho a francúzsky profesor, by rád v lete priviedol talianskeho hráča do Arsenalu.

Brazílčan Fernando má namierené do Premier League a špekulácie o jeho predlžení zmluvy s Portom nie sú zatiaľ potvrdené. O hráča ma eminentný záujem Manchester City, ale aj Manchester United, Chelsea a Arsenal.

Barcelona má za cieľ získať cez leto, za 22 miliónov libier obrancu Davida Luiza s londýnskej Chelsea.

Nový majiteľ Interu Milan Erick Thohir, chce získať Erika Lamelu z Tottenhamu. Na jeho zozname je aj obranca Nemanja Vidic a španielsky útočnik Alvaro Morata, ktorého by radi videli vo svojich tímoch Arsenal a Liverpool.

Schalke potvrdilo, že Julian Draxler by sa mohol sťahovať do Premier League, ale jeho hlavný záujemca Arsenal musí zaplatiť 37 miliónov libier, čo je jeho výkupná klauzula.

Tréner United David Moyes zvažuje nákup obrancu Spurs Jana Vertonghen a jeho spoluhráča, 26-ročného stredopoliara Mousa Dembeleho.

Arsenal sleduje len 19-ročného kreatívneho záložníka Wolfsburgu Maximiliana Arnolda, ktorého by mohol získať za 8 miliónov libier.

Ďalsiou zástavkou obrancu Juventusu Martina Caceresa, by mohla byť Premie League. Hráč by mal nahradiť v tíme Manchester United Nemanja Vidica.

A na záver…

Chelsea ponúka na predaj Fernanda Torresa do jeho materského klubu Atletica Madrid a mohol by sa stať súčasťou výmeny za Diega Costu.