Futbalové śpekulácie Premier League (11.2.)

premier-league-bulvar-5

Hugo Lloris by mohol odísť z Tottenhamu, ale ostať v Londýne. Fabiansky je údajne na odchode z Arsenalu. Krátke futbalové správy z anglickej Premier League.

 

Brankár Tottenhamu Hugo Lloris rozmýšľa nad odchodom z klubu a pripojiť sa ku najväčšiemu rivalovi Spurs a tým je Arsenal. Tento transfer by bol pre fanúšikov Spurs neprijateľný.

Arsenal aj Tottenham zväzujú nákup a priviesť do Premier League, 23-ročného ghanského stredopoliara Emmanuela Agyemanga-Badu hrajúceho v talianskom Udinese.

Manchester City obráti svoj záujem do Francúzska na stredopoliara Matuidiho po tom, čo ich prestupový cieľ Fernando z Porta sa rozhodol podpísať novú zmluvu so svojím klubom.

Podľa Edisona Cavaniho jeho spoluhráč z reprezentácie Luis Suarez, si život v Liverpoole užíva a verí, že pod trénerom Brendanom Rodgersom, môže v Premier League dosiahnuť niečo výnimočné.

Brankár Arsenalu Lukasz Fabianski údajne po sezóne opustí klub.

Trénerovi Brendanovi Rodgersovi sa túto sezónu darí a drží svoj klub na postupovom mieste do Ligy Majstrov. Ak sa udrží tento trend, bude mu ponúknutá nová zmluva s klubom. Jeho starý kontrakt mu vyprší až za 18 mesiacov.

A na záver…

Carlton Cole a Marco Borrielo sú teraz vyvolenými útočníkmi trénera West Hamu Sama Alladyca a najdrahšia posila klubu Andy Carrol, sa nemusí po absencii vrátiť do základnej jedenástky Hammers.