Futbalové špekulácie Premier League (08.02.15)

premier-league-bulvar-5

Paul Pogba mi mohol v City nahradiť oporu tímu. Van Gaal dohovára svojim hráčom a Song by rád zostal v Londýne. Krátke futbalové špekulácie z anglickej Premier League.

Paul Pogba by sa mohol objaviť v Premier League, pretože o hráča ma záujem Manchester City v ktorom by prípade odchodu mohol nahradiť Yayu Toureho.

Opačným smerom by mohol odisť Steven Jovetič, ktorého chcel Juventus získať už pred siedmymi rokmi, keď ešte hrával v Partizane Belehrad.

Ak Manchester United stratia Davida De Geu, obrátia svoj záujem na francúzskeho brankára Tottenhamu Huga Llorisa. Toho ale lákajú aj iné kluby z Európy, ale tréner Spurs Pochettino vyhlásil že Lloris je v Tottenhame spokojný.

Manchester United by mohli získať obrancu Daniho Alvesa z Barcelony zadarmo, ak mu ponúknu trojročnú zmluvu.

United chcú cez leto obnoviť záujem o brazílskeho obrancu Marquinosa, ktorý momentálne pôsobí v PSG.

Liverpoolu sa momentálne nedarí získať útočníka Burnley Dannyho Ingsa, pretože jeho súčasný klub za neho požaduje viac než 6,5 milióna libier , čo je rekordná suma tohto klubu.

Stredopoliar Alexander Song by rad zotrval v Premier League a to rovno v Londýne, pretože tu žije jeho rodina. Song by sa nebránil ani trvalému prestupu do West Hamu, pretože je u Kladivárov len na hosťovaní z Barcelony.

Tottenham by rád cez leto získal rakúskeho obrancu Kevina Wimmera, ktorý momentálne oblieka dres nemeckého FC Koln.

Majiteľ Fulhamu Shahid Kahn ponúka Steveovi Bruceovi (momentálne trénerovi Hullu) 15 miliónov libier, ak sa mu podarí dostať Fulham naspäť do Premier League. Ak by sa mu nepodarilo získať Brucea, jeho druhou voľbou je tréner West Hamu Sam Alladyce.

Kapitán Burnley Jason Shackell stále pevne verí svojmu spoluhráčovi Dannymu Ingsovi, že robí všetko pre tím aj napriek záujmu zo strany Liverpoolu, do ktorého sa útočníkovi nepodarilo prestúpiť.

West Ham je pripravený ponúknuť novú zmluvu pre Diafru Sakha. Klub bol potrestaný pokutou 71 tisíc libier od FIFA, pretože podľa klubu nebol fit nastúpiť za Senegal na Africkom Pohári, ale v zápase FA Cupe proti Bristolu bol už zdravý.

A na záver z  Premier League…

Veľmi flustrovaný zostal fanúšik Southamptonu, ktorý zaplatil 38 libier na zápas svojho tímu na trávniku QPR v Londýne. Zo svojho sedadla tv_studionevidel nič iné, ako železnú konštrukciu televízneho štúdia na štadióne Loftus Road.