FC Liverpool stratil prvé body, s Chelsea zachraňovali remízu až v závere (video)

fc-liverpool-chelsea

Futbalisti FC Liverpool remizovali v šlágri na ihrisku Chelsea Londýn 1:1. „The Reds“ stratili prvé body v sezóne a v tabuľke klesli na druhé miesto o skóre za úradujúceho šampióna Manchester City.

Chelsea poslal do vedenia v 25. minúte Eden Hazard, ktorý využil presnú kolmicu Matea Kovačiča. Do prestávky mohol FC Liverpool vyrovnať, ale strelu Mohameda Salaha z bránkovej čiary vykopol Rudiger.

FC Liverpool zachránil bývalý strelec Chelsea

V druhom polčase mohli vyrovnať, Sadio Mane, Xherdan Shaqiri a ani Roberto Firmino nedokázali prekonať domáceho brankára Kepu Arrizabalagu. Na druhej strane mal obrovsku šancu zvyšiť vedenie domácich Eden Hazard, ale jeho pokus vyrazil brankár Alisson.

Hráči FC Liverpool sa nakoniec vyrovnávajúceho gólu dočkali, keď v 89. minúte krásne trafil takmer z 30 metrov striedajúci a ex-hráč Chelsea Daniel Sturridge.

Chelsea Londýn – FC Liverpool 1:1 (1:0)

Góly: 25. Hazard – 89. Sturridge