FC Liverpool sa údajne zaujíma o Lavezziho

psg-lavezzi-

FC Liverpool sa podľa anglických médií zaujíma o argentínskeho útočníka Paris St-Germain Ezequiela Lavezziho, ktorý by mohol v útoku nahradiť Suareza.

 

FC Liverpool uvažuje o kúpe 29-rocneho argentínskeho útočníka Ezequiela Lavezziho z PSG, ktorý by mohol byť adekvátnou náhradou za Luisa Suareza, ktorý cez leto odišiel do Barcelony. Lavezzi to nemá v útoku PSG popri Cavinimu a Zlatanovi Ibrahimovicovi jednoduché sa presadiť a to milionársky klub zvažuje kúpiť Angela Di Mariu z Realu Madrid. Ak Di Maria naozaj prišiel do hlavného mesta Francúzka, mohol by FC Liverpool využiť situáciu a dotiahnuť Lavezziho do mesta na Mersey.

FC Liverpool predal Suareza veľmi výhodne, veď 75 miliónov libier je slušný balík peňazí na nákup nových posíl a nebol by problém kúpiť Lavezziho ani za 23 miliónov libier. Aj talianske noviny Tuttosport informovali, že FC Liverpool má záujem o argentínskeho forvarda, ale o jeho služby sa zaujímajú talianske kluby AC Milan a Juventus Turin.

V skutočnosti by sa Argentínčan údajne nebránil pretupu do Juventusu, ale FC Liverpool predajom Suareza disponuje väčším finančným odnosom a nebol by pre nich problém preplatiť Bianconeri.