Európska liga: Östersunds FK – Arsenal FC 0:3 (video)

ostersunds_vs_arsenal

Sledujte highlights Európskej ligy medzi Östersunds FK a Arsenal FC naživo na premier-league.sk.Östersund v základnej J-skupine Európskej ligy UEFA predvádzal skutočne veľmi sympatické výkony, keď v pomerne vyrovnanej konkurencii zo šiestich stretnutí prehral len jediné, na horúcej baskickej pôde Athleticu Bilbao tesne 1:0. Arsenal sa musel v tejto sezóne vysporiadať so situáciou, na ktorú v tomto anglickom veľkoklube nie sú vôbec zvyknutí. Prvýkrát po viac ako 20 rokoch si totiž Arsenal namiesto Ligy majstrov zahrali druhú najprestížnejšiu európsku pohárovú súťaž Európsku ligu UEFA.

Östersunds FK – Arsenal FC 0:3 (0:2)

Góly: 13. Monreal, 24. Papagiannopoulos (vla.), 58. Özil

Zostavy:
Östersunds FK: Keita – Mukiibi, Papagiannopoulos, Pettersson, Widgren (73. Bergqvist) – Edwards, Mensah, Nouri (46. Tekie) – Sema, Ghoddos, Gero (46. Hopcutt)
Arsenal FC: Ospina – Bellerín, Chambers, Mustafi, Monreal (73. Kolašinac) – Elneny, Maitland-Niles – Özil, Mchitarjan (84. Nelson), Iwobi – Welbeck (83. Nketiah)

Európskej ligy: Östersunds FK – Arsenal FC videoNaša stránka slúži ako automatický vyhľadávač odkazov tretích strán. Obsah, nie je umiestnení na našich stránkach, ale je na neho iba presmerované, podobne ako napríklad vyhľadávač Google. Na našom webe sa nachádzajú iba odkazy na servery tretích strán, takže žiadnym spôsobom neporušujeme zákon. Obsah stránok má iba informační charakter.

Ďakujeme za pochopenie.