Európska liga: Arsenal FC – AC Miláno 3:1 (video)

arsenal_vs_milan_2018

Sledujte krátky záznam zo zápasu Európskej ligy medzi Arsenal FC – AC Miláno na premier-league.sk. Prvé stretnutie v Miláne sa skončilo výhrou Arsenalu 2:0.


Londýnsky Arsenal to dotiahol do víťazného konca. Jonas Eriksson, hlavný arbiter, nemôže mať po dnešnom dueli čisté svedomie, čo zistí určite z opakovaných záberov. Nič sa však na jeho zlých rozhodnutiach nezmení a ďalej teda postupujú Angličania, ktorí v konečnom súčte nastrieľali AC až 5 gólov a inkasovali len 1.

Arsenal FC – AC Miláno 3:1 (1:1)

Góly: 39. Welbeck (pen.), 71. Xhaka, 86. Welbeck – 35. Çalhanoğlu

Arsenal FC: Ospina – Bellerín, Mustafi, Koscielny (11. Chambers), Monreal – Ramsey, Xhaka – Özil (79. Kolašinac), Wilshere, Mchitarjan (69. Elneny) – Welbeck.
Náhradníci: Čech – Iwobi, Chambers, Maitland-Niles, Kolašinac, Elneny, Nketiah.
AC Miláno: G. Donnarumma – Borini, Bonucci, A. Romagnoli, Ricardo Rodríguez – Suso, Kessié (79. Locatelli), Montolivo, Çalhanoğlu (70. Bonaventura) – Cutrone (67. N. Kalinić), André Silva.
Náhradníci: Storari – Bonaventura, N. Kalinić, C. Zapata, Biglia, Musacchio, Locatelli.

Liga majstrov: Arsenal FC – AC Miláno video

 Naša stránka slúži ako automatický vyhľadávač odkazov tretích strán. Obsah, nie je umiestnení na našich stránkach, ale je na neho iba presmerované, podobne ako napríklad vyhľadávač Google. Na našom webe sa nachádzajú iba odkazy na servery tretích strán, takže žiadnym spôsobom neporušujeme zákon. Obsah stránok má iba informační charakter.

Ďakujeme za pochopenie.