Capital One Cup – štvrťfinále

Dnes a zajtra sa odohrajú zápasy ligového pohára  Capital One Cup. Vo štvrťfinále ostalo sedem tímov z Premier League a jeden zástupca z Championship.
 
 
 
 
 
 

Capital One Cup capital_one_cup_small_logo

Utorok 17.12. ( 20:45)

Leicester vs Manchester City

O favoritovi tu tiet pochyb. City máju narastajúcu formu, ktorú potvrdili aj v sobotňajšom zápase s Arsenalom. Leicester je v Championship na treťom mieste, ale len tri body za vedúcim QPR. Leicester čaká náročný týždeň, keď okrem ťažkého zápasu v Capital One Cup, v lige cestujú do Londýna na zápas s lídrom QPR.

Sunderland vs Chelsea

Sunderland doma privíta  londýnsku Chelsea, s ktorou sa len nedávno stretol v domácej súťaži a bola to ozaj dráma, pretože domáci boli blízko prekvapenia. Blues nemajú oslnivé obdobie a tak ma Sunderland možnosť oplatiť prehru z pred pár týždňov.

Streda 18.12. (20:45)

Stoke vs Manchester United

V Capital One Cup nechýba ani druhý Manchesterský klub, ktorý cez víkend odvrátil ďalšie sklamanie. Výkon Reds v Aston Ville poukazuje na možné napredovanie v tíme, aj keď im chýbal najlepší strelec minulej sezóny Robin Van Persie. Stoke sa drží v strede tabuľky Premier League aj po remíze v Hulle.

Tottenham vs West Ham

Najzaujímavejší zápas tohto pohárového štvrťfinále. Asi preto lebo je to derby a ďalším dôvodom sú nevýrazne výkony oboch tímov, na ktoré doplatil tréner Villas- Boas, ale ani pozícia trénera kladivárov není bezpečná. Tottenham v nedeľu zahanbujúco podľahol doma Liverpoolu a West Ham remizoval doma so Sunderlandom.